POLSKA

Wojciech Rutkowski

Area Sales Manager Green Harvesting, AGCO SP Z O O

Tel. +48 609 14 26 01

wojciech.rutkowski@agcocorp.com

 

Bartosz Witkowski

Area Sales Manager Green Harvesting, AGCO SP Z O O

Tel. +48 61 662 90 50

bartosz.witkowski@agcocorp.com

 

 

NIEMCY

 

Erhard Klamer, Verkaufsleiter Green Harvesting Deutschland

Mobil: +49 171 771  7351

Erhard.Klamer@agcocorp.com

 

Region North

Reiner Barth

Mobile: +49 151 1821 6766

Reiner.Barth@AGCOcorp.com

 

Michael Seling

Mobile: +49 162 262 8526

Michael.Seling@AGCOcorp.com

 

Region South

Wolfgang Grichtmeier

Mobile: +49 151 1821 6762

Wolfgang.Grichtmaier@agcocorp.com

 

Josef Stadler

Mobile: +49 174 4087867

Josef.Stadler@AGCOcorp.com

 

Fridolin Wetzel

Mobile: +49 151 1821 6761

Fridolin.Wetzel@AGCOcorp.com

 

 

 

AUSTRIA

Head of Sales

René Pichler

Mobile: +43 67 67 54 60 03

rene.pichler@AGCOcorp.com

Region North

Georg Fischer

Mobile: +43 67 68 44 623301

georg.fischer2@agcocorp.com

 
 
 

ZWAJCARIA

 

West / Central Switzerland

Daniel Waeber

Sales Manager FELLA / AGCO Greenline

Mobile: +41 79 431 24 57

Fax: +41 52 631 19 29

d.waeber@gvs-agrar.ch

www.gvs-agrar.ch

              

Eastern Switzerland

Andreas Scherrer

Field Service FELLA / AGCO Greenline

Mobile: +41 79 413 77 67

Fax: +41 71 994 12 06

a.scherrer@gvs-agrar.ch

www.gvs-agrar.ch

      

Spare Parts

Kramp GmbH

Meieriedstrasse 4 A

3400 Burgdorf

Tel.: +41 34 422 84 44

Fax: +41 34 422 84 45

www.kramp.com

 

 

Costumer and Spare Parts Service

GVS Agrar AG

Im Majorenacker 11

8207 Schaffhausen

Tel.: +41 52 631 19 00

info@gvs-agrar.ch

www.gvs-agrar.ch

Switzerland

Luca Allemann

Product Manager

Tel.: +41 52 631 19 08

Fax: +41 52 631 19 29

l.allemann@gvs-agrar.ch

www.gvs-agrar.ch

 
 
 
 

FRANCJA

 

North-East

Olivier Viriot

olivier.viriot@AGCOcorp.com

Fax: +33.(0)3.88.08.75.06

               

South-East

Marcel Bouget

marcel.bouget@AGCOcorp.com

             

North-West

Olivier Douailin

olivier.douailin@AGCOcorp.com

         

South-West

Benoit Boyé

benoit.boye@AGCOcorp.com

 

Centre-North

Stéphane Ligier

stephane.ligier@AGCOcorp.com

   
 
 
 

 

BeNeLux

 

Netherlands

Mechan Groep

Hessenweg 164

3791 PM Achterveld

Tel: +31 342 – 459541

www.mechangroep.nl

info@mechangroep.nl

               

Belgium

Matermaco Agriculture

Brixtonlaan 7

1930 Zaventem

Tel: +32 2435 3200

www.matermaco.be

info@matermaco.be

             

Luxemburg

Ets WANTZ S.A.

4 rue de Redange

8544 Nagem

Tel: +35 223 645-1

www.wantzets.lu

info@wantzets.lu

 

 
 
 
 

WŁOCHY


Massimiliano Martinelli 
Mobile: +39 335-619 8742 
massimiliano.martinelli@AGCOcorp.com
 
Filippo Vianello

 

 

Wyszukiwarka maszyn

Szerokość robocza

Wykorzystujemy pliki cookie, aby udoskonalać oraz personalizować nasze strony internetowe i usługi. Zaliczają się do nich pliki cookie z serwisów społecznościowych prowadzonych przez strony trzecie, które mogą śledzić sposób, w jaki użytkownicy korzystają z naszej witryny. Kontynuowanie przeglądania strony bez zmiany ustawień zostanie przez nas uznane za wyrażenie zgody na otrzymywanie wszystkich plików cookie znajdujących się w naszej witrynie. Ustawienia plików cookie można zmienić w dowolnym momencie.